Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

Strona klubowa

Najlepszy zawodnik meczu

Marcin SzewczykSezon 2020/2021

Zestawienie zbiorcze zawodników Gromu

4 - Marcin Szewczyk, Krzysztof Łazowski, Szymon Jóźwiak

1 - Daniel Jóźwik, Kamil Zych, Paweł Gala, Jakub Juszczyk, Bartłomiej Lis, Tomasz Żurek, Michał Chłąd, Piotr Kott


 

 

 

 

09.08.2020 godz. 17.00 Grom Miedźno - Kmicic Kruszyna 3:0 (0:0)
Krzysztof Łazowski (Grom) - Przemysław Czerwik (Kmicic)

15.08.2020 godz. 17.00 Victoria Częstochowa - Grom Miedźno 6:0 (1:0)
Michał Zębik (Victoria) - Krzysztof Łazowski (Grom)

22.08.2020 godz. 17.00 Grom Miedźno - Biała Gwiazda Krasice 1:5 (1:2)
Daniel Jóźwik (Grom) - Patryk Chmielarz (Biała Gwiazda)

30.08.2020 godz. 17.00 Orlik Blachownia - Grom Miedźno 0:2 (0:0)
Mariusz Błaszczyk (Orlik) - Szymon Jóźwiak (Grom)

06.09.2020 godz. 17.00 Grom Miedźno - Oksza Łobodno 2:1 (1:1)
Krzysztof Łazowski (Grom) - Tomasz Turek (Oksza)

12.09.2020 godz. 16.30 Płomień Czarny Las - Grom Miedźno 1:2 (1:1)
Rafał Stefański (Płomień) - Kamil Zych (Grom)

20.09.2020 godz. 16.30 Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy 3:4 (1:2)
Krzysztof Łazowski (Grom) - Marcin Kotyl (Naprzód)

26.09.2020 godz. 16.00 Ajaks Częstochowa - Grom Miedźno 2:0 (0:0)
Grzegorz Kuziorowicz (Ajaks) - Marcin Szewczyk (Grom)

03.10.2020 godz. 15.30 Grom Miedźno - Liswarta Popów 0:1 (0:0)
Szymon Jóźwiak (Grom) - Paweł Piotrowski (Grom)

10.10.2020 godz. 15.00 Grom Miedźno - Sokół Wręczyca 3:0 (1:0)
Paweł Gala (Grom) - Łukasz Toborek (Sokół)

24.10.2020 godz. 14.00 Grom Miedźno - Błękitni Libidza 1:1 (0:1)
Jakub Juszczyk (Grom) - Mateusz Czajkowski (Błękitni)

31.10.2020 godz. 13.30 Sparta Nowa Wieś - Grom Miedźno 2:3 (1:0)
Paweł Cieślik (Sparta) - Szymon Jóźwiak (Grom)

08.11.2020 godz. 14.00 Grom Miedźno - Płomień Częstochowa 0:4 (0:0)
Szymon Jóźwiak (Grom) - Damian Chalemski (Płomień)

24.04.2021 godz. 14.30 Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno 3:3 (2:2)
Kacper Koszczewski (Kmicic) - Marcin Szewczyk (Grom)

03.05.2021 godz. 17.00 Biała Gwiazda Krasice - Grom Miedźno 1:1 (0:0)
Damian Bekus (Biała Gwiazda) - Bartłomiej Lis (Grom)

08.05.2021 godz. 17.00 Grom Miedźno - Orlik Blachownia 3:1 (1:0)
Tomasz Żurek (Grom) - Mariusz Błaszczyk (Orlik)

15.05.2021 godz. 17.00 Oksza Łobodno - Grom Miedźno 4:0 (1:0)
Karol Barzak (Oksza) - Michał Chłąd (Grom)

19.05.2021 godz. 18.00 Grom Miedźno - Victoria Częstochowa 1:3 (0:1)
Marcin Szewczyk (Grom) - Natan Śpiewak (Victoria)

23.05.2021 godz. 16.00 Grom Miedźno - Płomień Czarny Las 2:3 (1:1)
Marcin Szewczyk (Grom) - Tomasz Stefański (Płomień)

29.05.2021 godz. 17.00 Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 2:1 (1:1)
Dominik Kobyłkiewicz (Naprzód) - Piotr Kott (Grom)



Sezon 2016/2017

Zestawienie zbiorcze zawodników Gromu:

Marcin Szewczyk6 - Marcin Szewczyk

5 - Piotr Kott, Michał Gierich

3 - Jakub Chwist

2 - Martin Gierich, Konrad Mędrek, Tomasz Żurek

1 - Szymon Jóźwiak, Jakub Skoczylas, Piotr Grygiel, Dawid Kowalik, Sylwester Miętkiewicz


 

13.08.2016 godz. 17.00 Piast Przyrów - Grom Miedźno 2:1 (0:0)
Norbert Biniek (Piast) - Piotr Kott (Grom)

20.08.2016 godz. 17.00 Grom Miedźno - Victoria Częstochowa 0:7 (0:3)
Szymon Jóźwiak (Grom) - Adam Górski (Victoria)

27.08.2016 godz. 17.00 Lotnik Kościelec - Grom Miedźno 6:0 (3:0)
Marcin Kiwacz (Lotnik) - Tomasz Żurek (Grom)

04.09.2016 godz. 17.00 Grom Miedźno - Amator Golce 1:2 (0:1)
Konrad Mędrek (Grom) - Michał Wróblewski (Amator)

11.09.2016 godz. 17.00 Liswarta Popów - Grom Miedźno 5:3 (2:2)
Sławomir Kolat (Liswarta) - Marcin Szewczyk (Grom)

18.09.2016 godz. 11.00 Grom Miedźno - Olimpia Truskolasy 4:4 (2:1)
Marcin Szewczyk (Grom ) - Cezary Tomziński (Olimpia)

24.08.2016 godz. 16.00 Stradom Częstochowa - Grom Miedźno 4:1 (2:0)
Adrian Kudryś (Stradom) - Tomasz Żurek (Grom)

02.10.2016 godz. 16.00 Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 1:1 (0:0)
Marcin Szewczyk (Grom) - Konrad Skoczylas (Pogoń)

08.09.2016 godz. 16.00 Gmina Kłomnice - Grom Miedźno 8:0 (4:0)
Bartłomiej Rak (Gmina) - Martin Gierich (Grom)

16.10.2016 godz. 11.00 Warta Mstów - Grom Miedźno 1:1 (1:0)
Sebastian Pustelnik (Warta) - Marcin Szewczyk (Grom)

23.10.2016 godz. 15.00 Grom Miedźno - Liswarta Krzepice 0:5 (0:1)
Marcin Szewczyk (Grom) - Konrad Pląskowski (Liswarta)

30.10.2016 godz. 14.00 Grom Miedźno - Piast Przyrów 1:3 (0:1)
Piotr Kott (Grom) - Dawid Skrzypczyk (Piast)

06.11.2016 godz. 13.00 Victoria Częstochowa - Grom Miedźno 2:0 (1:0) Mecz w Miedźnie
Michał Załucki (Victoria) - Marcin Szewczyk (Grom)

13.11.2016 godz. 11.00 Grom Miedźno - Lotnik Kościelec 2:4 (0:2)
Jakub Chwist (Grom) - Mateusz Chobot (Lotnik)

20.11.2016 godz. 13.00  Amator Golce - Grom Miedźno 5:1 (1:0)
Jacek Rokosa (Amator) - Piotr Kott (Grom)

18.03.2017 godz. 16.00 Grom Miedźno - Liswarta Popów 1:2 (0:1)
Jakub Chwist (Grom) - Arkadiusz Kawka (Liswarta)

25.03.2017 godz. 16.00 Olimpia Truskolasy - Grom Miedźno 2:2 (0:1)
Krzysztof Kierat (Olimpia) - Jakub Chwist (Grom)

01.04.2017 godz. 16.00 Grom Miedźno - Stradom Częstochowa 1:6 (0:2)
Jakub Skoczylas (Grom) - Łukasz Ciecierski (Stradom)

08.04.2017 godz. 16.00 Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 0:1 (0:0)
Piotr Ściebura (Pogoń) - Piotr Grygiel (Grom)

15.04.2017 godz. 16.00 Grom Miedźno - Gmina Kłomnice 2:1 (0:1)
Piotr Kott (Grom) - Adam Milczarek (Gmina)

29.04.2017 godz. 17.00 Liswarta Krzepice - Grom Miedźno 1:0 (1:0)
Jakub Chrzan (Liswarta) - Michał Gierich (Grom)

03.05.2017 godz. 17.30 Grom Miedźno - Warta Mstów 2:2 (1:1)
Michał Gierich (Grom) - Maciej Niezabitowski (Warta)

13.05.2017 godz. 17.30 Grom Miedźno - Warta Kamieńskie Młyny 3:2 (1:1)
Michał Gierich (Grom) - Sebastian Golda (Warta)

20.05.2017 godz. 17.00 Grom Miedźno - Czarni Starcza 2:5 (0:2)
Michał Gierich (Grom) - Dominik Badora (Czarni)

27.05.2017 godz. 17.00 MLKS Woźniki - Grom Miedźno 1:0 (0:0)
Robert Dzierżan (MLKS) - Konrad Mędrek (Grom)

03.06.2017 godz. 18.00 Grom Miedźno - Płomień Kuźnica Marianowa 2:2 (1:2)
Piotr Kott (Grom) - Dawid Gierczak (Płomień)

10.06.2017 godz. 18.00 Płomień Kuuźnica Marianowa - Grom Miedźno 5:0 (1:0)
Artur Pidzik (Płomień) - Michał Gierich (Grom)

15.06.2017 godz. 18.00 Grom Miedźno - MLKS Woźniki 0:5 (0:2)
Dawid Kowalik (Grom) - Filip Strzelecki (MLKS)

17.06.2017 godz. 18.00 Czarni Starcza - Grom Miedźno 3:1 (3:0)
Łukasz Nowak (Czarni) - Martin Gierich (Grom)

24.06.2017 godz. 18.00 Warta Kamieńskie Młyny - Grom Miedźno 3:1 (1:0)
Sebastian Janecki (Warta) - Sylwester Miętkiewicz (Grom)




Sezon 2015/2016

Zestawienie zbiorcze zawodników Gromu:

Marcin Szewczyk

 

 

7 - Marcin Szewczyk

 

 

 

 

 

 

6 - Janusz Kowalik

3 - Rafał Jędrysiak

2 - Przemysław Lis, Piotr Kott, Dawid Kowalik

1 - Krzysztof Leszczyński, Tomasz Wujec, Krystian Kocemba, Kamil Koszczyk, Tomasz Żurek, Paweł Gala, Łukasz Aleksandrowicz, Martin Gierich


14.08.2015. godz. 19.00 Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 5:2
Mateusz Wojciechowski (Pogoń) - Marcin Szewczyk (Grom)

22.08.2015 godz. 17.00 Grom Miedźno - Jedność Boronów 3:1
Janusz Kowalik (Grom) - Arnold Gadecki (Jedność)

29.08.2015 godz. 17.00 Gmina Kłomnice - Grom Miedźno 4:1
Adam Milczarek - (Gmina) - Janusz Kowalik (Grom)

02.09.2015 godz. 17.30 Grom Miedźno - Stradom Częstochowa 0:6
Krzysztof Leszczyński (Grom) - Przemysław Majczyna (Stradom)

05.09.2015 godz. 17.00 Grom Miedźno - Huragan Jezioro 4:2
Janusz Kowalik (Grom) - Łukasz Fijałkowski (Huragan)

13.09.2015 godz. 17.00 KS Panki - Grom Miedźno 3:0
Dawid Świtała (KS) - Rafał Jędrysiak (Grom)

16.09.2015 godz. 17.00 Grom Miedźno - MLKS Woźniki 0:2 (0:0)
Tomasz Wujec (Grom) - Tomasz Wilki (MLKS)

19.09.2015 godz. 16.30 Lot Konopiska - Grom Miedźno 2:3 (0:1)
Damian Skoczylas (Lot) - Przemysław Lis (Grom)

26.09.2015 godz. 16.00 Grom Miedźno - Victoria Częstochowa 2:0 (1:0)
Janusz Kowalik (Grom) - Piotr Bajor (Victoria)

03.10.2015 godz. 16.00 Liswarta Lisów - Grom Miedźno 2:1 (0:1)
 (Liswarta) - Krystian Kocemba (Grom)

10.10.2015 godz. 16.00 Grom Miedźno - Olimpia Huta Stara 0:1 (0:0)
Janusz Kowalik (Grom) - Paweł Kowalczyk (Olimpia Huta Stara)

18.10.2015 godz. 11.00 Stradom Częstochowa - Grom Miedźno 1:1 (1:1)
Łukasz Ciecierski (Stradom) - Kamil Koszczyk (Grom)

25.10.2015 godz. 11.00 Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 0:4 (0:0)
Marcin Szewczyk (Grom) - Piotr Ściebura (Pogoń)

31.10.2015 godz. 14.00 Jedność Boronów - Grom Miedźno 1:0 (0:0)
Arnold Gadecki (Jedność) - Przemysław Lis (Grom)

7.11.2015 godz. 13.30 Grom Miedźno - Gmina Kłomnice 2:3 (1:2)
Janusz Kowalik (Grom) - Marek Brych (Gmina)

19.03.2016 godz. 16.00 Huragan Jezioro - Grom Miedźno 2:2 (1:1)
Kamil Drynda (Huragan) - Tomasz Żurek (Grom)

26.03.2016 godz. 16.00 Grom Miedźno - KS Panki 0:6 (0:3)
Piotr Kott (Grom) - Dariusz Załęcki (KS)

02.04.2016 godz. 16.30 MLKS Woźniki - Grom Miedźno 1:1 (0:1)
Marcin Zaczyński (MLKS) - Marcin Szewczyk (Grom)

09.04.2016 godz. 16.00 Grom Miedźno - Lot Konopiska 4:2 (1:1)
Marcin Szewczyk (Grom) - Rafał Berdys (Lot)

16.04.2016 godz. 16.00 Victoria Częstochowa - Grom Miedźno 4:0 (1:0)
Adrian Pasieka (Victoria) - Marcin Szewczyk (Grom)

23.04.2016 godz. 17.00 Grom Miedźno - Liswarta Lisów 4:5 (2:2)
Dawid Kowalik (Grom) - Damian Kosiński (Liswarta)

30.04.2016 godz. 17.00 Olimpia Huta Stara - Grom Miedźno 4:2 (2:0)
Łukasz Wlazło (Olimpia) - Marcin Szewczyk (Grom)

07.05.2016 godz. 17.00 Grom Miedźno - Piast Przyrów 3:0 (1:0)
Rafał Jędrysiak (Grom) - Dawid Skrzypczyk (Piast)

14.05.2016 godz. 17.00 Warta Mstów - Grom Miedźno 2:1 (1:1)
Marcin Tyfel (Warta) - Marcin Szewczyk (Grom)

21.05.2016 godz. 17.00 Gro Miedźno - Liswarta Krzepice 2:3 (1:2)
Rafał Jędrysiak (Grom) - Grzegorz Noga (Liswarta)

26.05.2016 godz. 17.00 Skra II Częstochowa - Grom Miedźno 0:0 (0:0)
Bartosz Gliński (Skra) - Piotr Kott (Grom)

29.05.2016 godz. 17.30 Grom Miedźno - Skra II Częstochowa 1:0 (1:0)
Dawid Kowalik (Grom) - Piotr Andrzejewski (Skra)

02.06.2016 godz. 18.00 Liswarta Krzepice - Grom Miedźno 0:1 (0:1)
Kamil Ciapa (Liswarta) - Paweł Gala (Grom)

11.06.2016 godz. 18.00 Grom Miedźno - Warta Mstów 2:1 (1:1)
Łukasz Aleksandrowicz (Grom) - Andrzej Bogucki (Warta)

18.06.2016 godz. 18.00 Piast Przyrów - Grom Miedźno 3:1 (0:1)
Mateusz Kyzioł (Piast) - Martin Gierich (Grom)

 

 

 

 

 

 

Piłkarska wiosna w pełni

Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.39

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Wtorek, 15.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Środa, 16.06.2021, godz. 17.00

Turniej żaków - Zawady

Uczestnicy: Liswarta Popów, Grom Miedźno, Naprzód Ostrowy, Pogoń Kamyk

zbiórka klub - godz. 16.30; zbiórka Zawady - godz. 16.50


Czwartek, 17.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Czwartek, 17.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Piątek, 18.06.2021, godz. 17.00

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Piątek, 18.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Sobota, 19.06.2021, godz. 17.30

Płomień Częstochowa - Grom Miedźno

zbiórka klub godz. 15.40

wyjazd bus - 15.45

Najbliższe spotkanie

Płomień CzęstochowaGrom Miedźno
Płomień Częstochowa   Grom Miedźno
2021-06-19, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaGrom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
2021-06-12, 17:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Częstochowa - Grom Miedźno
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia - Biała Gwiazda Krasice

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Victoria Częstochowa 7:2 Orlik Blachownia
Kmicic Kruszyna 0:5 Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś 3:1 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 5:0 Naprzód Ostrowy
Płomień Częstochowa 3:2 Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice 3:1 Liswarta Popów

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

30plus

 

 

 

 

 

 

 

 

1%

 

Nie siedź w domu, przyjdź do Gromu

 

Kalendarium

19

06-2021

sobota

20

06-2021

niedziela

21

06-2021

pon.

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

24

06-2021

czwartek

25

06-2021

piątek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 621, wczoraj: 958
ogółem: 3 783 588

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

1%

Korzystając z pomocy Fundacji Studenckiej "Młodzi - Młodym" zachęcamy Państwa do wsparcia finansowego naszego klubu poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz KS Grom w Miedźnie

Uzyskane w ten sposób środki pieniężne chcemy przeznaczyć na ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszej drużyny młodzieżowej.

Przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT w formularzu należy wpisać

 nr KRS 0000270261

Pod pozycją cel 1% wpisz : GROM MIEDŹNO 27

Serdecznie dziękujemy.