Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

Strona klubowa

Terminarz i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-08-08 Oksza Łobodno 5:2 Liswarta Popów zobacz ›
2020-08-08 Płomień Czarny Las 3:3 Orlik Blachownia zobacz ›
2020-08-08 Naprzód Ostrowy 4:1 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2020-08-08 Ajaks Częstochowa 0:4 Victoria Częstochowa zobacz ›
2020-08-08 Sokół Wręczyca Wielka 6:1 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2020-08-08 Płomień Częstochowa 4:0 Błękitni Libidza zobacz ›
2020-08-09 Grom Miedźno 3:0 Kmicic Kruszyna relacja ›
2020-08-14 Liswarta Popów 1:2 Błękitni Libidza zobacz ›
2020-08-15 Sparta Nowa Wieś 1:0 Płomień Częstochowa zobacz ›
2020-08-15 Victoria Częstochowa 6:0 Grom Miedźno relacja ›
2020-08-15 Orlik Blachownia 1:2 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2020-08-15 Oksza Łobodno 1:1 Płomień Czarny Las zobacz ›
2020-08-16 Kmicic Kruszyna 3:2 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2020-08-16 Biała Gwiazda Krasice 1:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
2020-08-22 Płomień Czarny Las 2:2 Liswarta Popów zobacz ›
2020-08-22 Ajaks Częstochowa 3:1 Orlik Blachownia zobacz ›
2020-08-22 Grom Miedźno 1:5 Biała Gwiazda Krasice relacja ›
2020-08-22 Sokół Wręczyca Wielka 0:9 Victoria Częstochowa zobacz ›
2020-08-22 Płomień Częstochowa 3:1 Kmicic Kruszyna zobacz ›
2020-08-22 Błękitni Libidza 5:1 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2020-08-23 Naprzód Ostrowy 1:5 Oksza Łobodno zobacz ›
2020-08-29 Liswarta Popów 4:2 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2020-08-29 Płomień Częstochowa 3:9 Victoria Częstochowa zobacz ›
2020-08-29 Oksza Łobodno 9:0 Ajaks Częstochowa zobacz ›
2020-08-29 Płomień Czarny Las 4:8 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2020-08-30 Kmicic Kruszyna 2:1 Błękitni Libidza zobacz ›
2020-08-30 Biała Gwiazda Krasice 4:1 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2020-08-30 Orlik Blachownia 0:2 Grom Miedźno relacja ›
2020-09-04 Błękitni Libidza 0:5 Victoria Częstochowa zobacz ›
2020-09-05 Naprzód Ostrowy 0:2 Liswarta Popów zobacz ›
2020-09-05 Ajaks Częstochowa 2:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2020-09-05 Sokół Wręczyca Wielka 1:2 Orlik Blachownia zobacz ›
2020-09-05 Płomień Częstochowa 4:5 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2020-09-05 Sparta Nowa Wieś 1:3 Kmicic Kruszyna zobacz ›
2020-09-06 Grom Miedźno 2:1 Oksza Łobodno relacja ›
2020-09-11 Victoria Częstochowa 6:1 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2020-09-12 Liswarta Popów 5:1 Kmicic Kruszyna zobacz ›
2020-09-12 Biała Gwiazda Krasice 3:2 Błękitni Libidza zobacz ›
2020-09-12 Oksza Łobodno 0:2 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2020-09-12 Płomień Czarny Las 1:2 Grom Miedźno relacja ›
2020-09-12 Naprzód Ostrowy 1:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
2020-09-13 Orlik Blachownia 1:1 Płomień Częstochowa zobacz ›
2020-09-19 Ajaks Częstochowa 2:2 Liswarta Popów zobacz ›
2020-09-19 Sokół Wręczyca Wielka 1:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
2020-09-19 Płomień Częstochowa 1:0 Oksza Łobodno zobacz ›
2020-09-19 Błękitni Libidza 1:3 Orlik Blachownia zobacz ›
2020-09-19 Sparta Nowa Wieś 4:4 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
2020-09-19 Kmicic Kruszyna 2:3 Victoria Częstochowa zobacz ›
2020-09-20 Grom Miedźno 3:4 Naprzód Ostrowy relacja ›
2020-09-26 Liswarta Popów 0:3 Victoria Częstochowa zobacz ›
2020-09-26 Biała Gwiazda Krasice 0:3 Kmicic Kruszyna zobacz ›
2020-09-26 Orlik Blachownia 1:1 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
2020-09-26 Oksza Łobodno 4:0 Błękitni Libidza zobacz ›
2020-09-26 Płomień Czarny Las 4:4 Płomień Częstochowa zobacz ›
2020-09-26 Naprzód Ostrowy 1:0 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
2020-09-26 Ajaks Częstochowa 2:0 Grom Miedźno relacja ›
2020-10-03 Grom Miedźno 0:1 Liswarta Popów relacja ›
2020-10-03 Sokół Wręczyca Wielka 2:3 Ajaks Częstochowa zobacz ›
2020-10-03 Płomień Częstochowa 7:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
2020-10-03 Błękitni Libidza 1:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
2020-10-03 Sparta Nowa Wieś 3:5 Oksza Łobodno zobacz ›
2020-10-03 Kmicic Kruszyna 3:0 Orlik Blachownia zobacz ›
2020-10-03 Victoria Częstochowa 9:1 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
10  2020-10-10 Liswarta Popów 7:2 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
10  2020-10-10 Orlik Blachownia 1:3 Victoria Częstochowa zobacz ›
10  2020-10-10 Oksza Łobodno 5:0 Kmicic Kruszyna zobacz ›
10  2020-10-10 Naprzód Ostrowy 2:0 Błękitni Libidza zobacz ›
10  2020-10-10 Ajaks Częstochowa 1:3 Płomień Częstochowa zobacz ›
10  2020-10-10 Grom Miedźno 3:0 Sokół Wręczyca Wielka relacja ›
10  2020-11-07 Płomień Czarny Las 7:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
11  2020-10-17 Sokół Wręczyca Wielka 5:3 Liswarta Popów zobacz ›
11  2020-10-17 Błękitni Libidza 2:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
11  2020-10-17 Sparta Nowa Wieś 1:0 Naprzód Ostrowy zobacz ›
11  2020-10-17 Victoria Częstochowa 2:1 Oksza Łobodno zobacz ›
11  2020-10-17 Biała Gwiazda Krasice 2:5 Orlik Blachownia zobacz ›
11  2020-11-08 Grom Miedźno 0:4 Płomień Częstochowa relacja ›
11  2020-11-11 Kmicic Kruszyna 2:1 Płomień Czarny Las zobacz ›
12  2020-10-24 Liswarta Popów 3:1 Orlik Blachownia zobacz ›
12  2020-10-24 Oksza Łobodno 4:0 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
12  2020-10-24 Ajaks Częstochowa 6:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
12  2020-10-24 Grom Miedźno 1:1 Błękitni Libidza relacja ›
12  2020-10-24 Sokół Wręczyca Wielka 1:1 Płomień Częstochowa zobacz ›
12  2020-11-07 Naprzód Ostrowy 2:0 Kmicic Kruszyna zobacz ›
12  2020-11-14 Płomień Czarny Las 1:5 Victoria Częstochowa zobacz ›
13  2020-10-31 Płomień Częstochowa 5:1 Liswarta Popów zobacz ›
13  2020-10-31 Błękitni Libidza 3:5 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
13  2020-10-31 Sparta Nowa Wieś 2:3 Grom Miedźno relacja ›
13  2020-10-31 Kmicic Kruszyna 3:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
13  2020-10-31 Victoria Częstochowa 8:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
13  2020-10-31 Biała Gwiazda Krasice 3:1 Płomień Czarny Las zobacz ›
13  2020-10-31 Orlik Blachownia 1:3 Oksza Łobodno zobacz ›
14  2021-04-24 Liswarta Popów 0:1 Oksza Łobodno zobacz ›
14  2021-04-24 Orlik Blachownia 0:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
14  2021-04-24 Biała Gwiazda Krasice 3:3 Naprzód Ostrowy zobacz ›
14  2021-04-24 Victoria Częstochowa 0:1 Ajaks Częstochowa zobacz ›
14  2021-04-24 Kmicic Kruszyna 3:3 Grom Miedźno relacja ›
14  2021-04-24 Sparta Nowa Wieś 1:1 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
14  2021-04-24 Błękitni Libidza 3:3 Płomień Częstochowa zobacz ›
15  2021-05-01 Błękitni Libidza 1:5 Liswarta Popów zobacz ›
15  2021-05-01 Płomień Częstochowa 6:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
15  2021-05-01 Sokół Wręczyca Wielka 1:1 Kmicic Kruszyna zobacz ›
15  2021-05-01 Ajaks Częstochowa 4:2 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
15  2021-05-01 Naprzód Ostrowy 2:2 Orlik Blachownia zobacz ›
15  2021-05-01 Płomień Czarny Las 1:1 Oksza Łobodno zobacz ›
15  2021-05-19 Grom Miedźno 1:3 Victoria Częstochowa relacja ›
16  2021-05-03 Liswarta Popów 4:1 Płomień Czarny Las zobacz ›
16  2021-05-03 Oksza Łobodno 3:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
16  2021-05-03 Orlik Blachownia 0:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
16  2021-05-03 Biała Gwiazda Krasice 1:1 Grom Miedźno relacja ›
16  2021-05-03 Victoria Częstochowa 5:0 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
16  2021-05-03 Kmicic Kruszyna 0:2 Płomień Częstochowa zobacz ›
16  2021-05-03 Sparta Nowa Wieś 2:1 Błękitni Libidza zobacz ›
17  2021-05-08 Sparta Nowa Wieś 0:3 Liswarta Popów zobacz ›
17  2021-05-08 Błękitni Libidza 4:0 Kmicic Kruszyna zobacz ›
17  2021-05-08 Victoria Częstochowa 3:1 Płomień Częstochowa zobacz ›
17  2021-05-08 Sokół Wręczyca Wielka 1:3 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
17  2021-05-08 Grom Miedźno 3:1 Orlik Blachownia relacja ›
17  2021-05-08 Ajaks Częstochowa 0:2 Oksza Łobodno zobacz ›
17  2021-05-08 Naprzód Ostrowy 1:2 Płomień Czarny Las zobacz ›
18  2021-05-15 Liswarta Popów 1:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
18  2021-05-15 Płomień Czarny Las 3:0 Ajaks Częstochowa zobacz ›
18  2021-05-15 Oksza Łobodno 4:0 Grom Miedźno relacja ›
18  2021-05-15 Biała Gwiazda Krasice 2:2 Płomień Częstochowa zobacz ›
18  2021-05-15 Kmicic Kruszyna 2:4 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
18  2021-05-16 Orlik Blachownia 1:4 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
18  2021-05-16 Victoria Częstochowa 5:0 Błękitni Libidza zobacz ›
19  2021-05-21 Płomień Częstochowa 4:0 Orlik Blachownia zobacz ›
19  2021-05-22 Kmicic Kruszyna 3:7 Liswarta Popów zobacz ›
19  2021-05-22 Błękitni Libidza 4:6 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
19  2021-05-22 Sokół Wręczyca Wielka 1:3 Oksza Łobodno zobacz ›
19  2021-05-22 Ajaks Częstochowa 5:1 Naprzód Ostrowy zobacz ›
19  2021-05-23 Sparta Nowa Wieś 1:4 Victoria Częstochowa zobacz ›
19  2021-05-23 Grom Miedźno 2:3 Płomień Czarny Las relacja ›
20  2021-05-29 Liswarta Popów 4:1 Ajaks Częstochowa zobacz ›
20  2021-05-29 Naprzód Ostrowy 2:1 Grom Miedźno relacja ›
20  2021-05-29 Płomień Czarny Las 5:1 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
20  2021-05-29 Oksza Łobodno 0:4 Płomień Częstochowa zobacz ›
20  2021-05-29 Orlik Blachownia 1:1 Błękitni Libidza zobacz ›
20  2021-05-29 Biała Gwiazda Krasice 5:3 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
20  2021-05-29 Victoria Częstochowa 7:1 Kmicic Kruszyna zobacz ›
21  2021-06-02 Płomień Częstochowa 3:0 Płomień Czarny Las zobacz ›
21  2021-06-03 Victoria Częstochowa 2:2 Liswarta Popów zobacz ›
21  2021-06-03 Kmicic Kruszyna 3:3 Biała Gwiazda Krasice zobacz ›
21  2021-06-03 Sparta Nowa Wieś 4:3 Orlik Blachownia zobacz ›
21  2021-06-03 Błękitni Libidza 2:4 Oksza Łobodno zobacz ›
21  2021-06-03 Sokół Wręczyca Wielka 5:3 Naprzód Ostrowy zobacz ›
21  2021-06-03 Grom Miedźno 1:0 Ajaks Częstochowa relacja ›
22  2021-06-06 Liswarta Popów 3:1 Grom Miedźno relacja ›
22  2021-06-06 Naprzód Ostrowy 0:3 Płomień Częstochowa zobacz ›
22  2021-06-06 Płomień Czarny Las 3:1 Błękitni Libidza zobacz ›
22  2021-06-06 Oksza Łobodno 4:0 Sparta Nowa Wieś zobacz ›
22  2021-06-06 Orlik Blachownia 2:1 Kmicic Kruszyna zobacz ›
22  2021-06-06 Biała Gwiazda Krasice 0:4 Victoria Częstochowa zobacz ›
22  2021-06-08 Ajaks Częstochowa 2:3 Sokół Wręczyca Wielka zobacz ›
23  2021-06-12 Victoria Częstochowa 7:2 Orlik Blachownia zobacz ›
23  2021-06-12 Kmicic Kruszyna 0:5 Oksza Łobodno zobacz ›
23  2021-06-12 Sparta Nowa Wieś 3:1 Płomień Czarny Las zobacz ›
23  2021-06-12 Błękitni Libidza 5:0 Naprzód Ostrowy zobacz ›
23  2021-06-12 Płomień Częstochowa 3:2 Ajaks Częstochowa zobacz ›
23  2021-06-12 Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno relacja ›
23  2021-06-13 Biała Gwiazda Krasice 3:1 Liswarta Popów zobacz ›
24  2021-06-19 Liswarta Popów Sokół Wręczyca Wielka 17:30
24  2021-06-19 Płomień Częstochowa Grom Miedźno 17:30
24  2021-06-19 Ajaks Częstochowa Błękitni Libidza 17:30
24  2021-06-19 Naprzód Ostrowy Sparta Nowa Wieś 17:30
24  2021-06-19 Płomień Czarny Las Kmicic Kruszyna 17:30
24  2021-06-19 Oksza Łobodno Victoria Częstochowa 17:30
24  2021-06-19 Orlik Blachownia Biała Gwiazda Krasice 17:30
25  2021-06-26 Orlik Blachownia Liswarta Popów 17:30
25  2021-06-26 Biała Gwiazda Krasice Oksza Łobodno 17:30
25  2021-06-26 Victoria Częstochowa Płomień Czarny Las 17:30
25  2021-06-26 Kmicic Kruszyna Naprzód Ostrowy 17:30
25  2021-06-26 Sparta Nowa Wieś Ajaks Częstochowa 17:30
25  2021-06-26 Błękitni Libidza Grom Miedźno 17:30
25  2021-06-26 Płomień Częstochowa Sokół Wręczyca Wielka 17:30
26  2021-07-03 Liswarta Popów Płomień Częstochowa 17:30
26  2021-07-03 Sokół Wręczyca Wielka Błękitni Libidza 17:30
26  2021-07-03 Grom Miedźno Sparta Nowa Wieś 17:30
26  2021-07-03 Ajaks Częstochowa Kmicic Kruszyna 17:30
26  2021-07-03 Naprzód Ostrowy Victoria Częstochowa 17:30
26  2021-07-03 Płomień Czarny Las Biała Gwiazda Krasice 17:30
26  2021-07-03 Oksza Łobodno Orlik Blachownia 17:30

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2020-07-31 Grom Miedźno 2:4 Pilica Koniecpol relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2020-06-06 Grom Miedźno 1:5 Orzeł Kiedrzyn relacja ›
2020-06-16 Pogoń Kamyk 2:0 Grom Miedźno relacja ›
2020-07-04 Grom Miedźno 11:1 Junior Szarlejka relacja ›
2020-07-11 Grom Miedźno 1:3 Grom Cykarzew relacja ›
2020-07-15 Grom Miedźno 0:4 Olimpia Truskolasy relacja ›
2020-07-18 Grom Miedźno 1:3 Lot Konopiska relacja ›
2020-07-25 Grom Miedźno 3:0 Sparta Nowa Wieś relacja ›
2021-01-23 Grom Miedźno 5:2 Piast Lubojna relacja ›
2021-02-06 Grom Miedźno 0:3 Olimpia Truskolasy relacja ›
2021-02-20 Grom Miedźno 2:6 Zawisza Pajęczno relacja ›
2021-03-13 Pogoń Kamyk 1:3 Grom Miedźno relacja ›
2021-03-20 Grom Miedźno 0:7 Sparta Szczekociny relacja ›

Piłkarska wiosna w pełni

Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.39

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Wtorek, 15.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Środa, 16.06.2021, godz. 17.00

Turniej żaków - Zawady

Uczestnicy: Liswarta Popów, Grom Miedźno, Naprzód Ostrowy, Pogoń Kamyk

zbiórka klub - godz. 16.30; zbiórka Zawady - godz. 16.50


Czwartek, 17.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Czwartek, 17.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Piątek, 18.06.2021, godz. 17.00

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Piątek, 18.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Sobota, 19.06.2021, godz. 17.30

Płomień Częstochowa - Grom Miedźno

zbiórka klub godz. 15.40

wyjazd bus - 15.45

Najbliższe spotkanie

Płomień CzęstochowaGrom Miedźno
Płomień Częstochowa   Grom Miedźno
2021-06-19, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaGrom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
2021-06-12, 17:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Częstochowa - Grom Miedźno
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia - Biała Gwiazda Krasice

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Victoria Częstochowa 7:2 Orlik Blachownia
Kmicic Kruszyna 0:5 Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś 3:1 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 5:0 Naprzód Ostrowy
Płomień Częstochowa 3:2 Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice 3:1 Liswarta Popów

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

30plus

 

 

 

 

 

 

 

 

1%

 

Nie siedź w domu, przyjdź do Gromu