Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

Strona klubowa

Puchar Polski

...


Puchar Polski sezon 2020/2021

I runda - 01.08. 2020 godz. 17.30

Biała Gwiazda Krasice – Orzeł Kiedrzyn 5:4  29.07.2020 godz. 18.00 mecz w Mokrzeszy
Pogoń Kamyk – Gmina Kłomnice 2:3  29.07.2020 godz. 19.00
Płomień Czarny Las – Kamienica Polska 0:3 31.07.2020 godz. 18.00
Grom Miedźno – Pilica Koniecpol 2:4 (1:4)  31.07.2020 godz. 18.00
Płomień Częstochowa – Jura Niegowa 3:3 (1:1) karne 5:4
Unia Masłońskie – Czarni Starcza 2:7 (2:3)
Junior Szarlejka – Oksza Łobodno 0:12 (0:1) zweryfikowano na 0:12 - gra nieuprawnionego zawodnika w zespole Junior Szarlejka
Piast Lubojna – LZS Mrzygłód 1:6 (0:3) mecz w Mrzygłodzie
Polonia Unia Widzów – MKS II Myszków 6:0 (2:0)
Pogoń Blachownia – Kmicic Kruszyna 2:1 (1:0)
Lot Konopiska – Victoria 1922 Częstochowa 4:3 (0:2)
Zieloni Żarki – wolny los
Amator Golce – wolny los
Raków II Częstochowa – wolny los
Znicz Kłobuck – wolny los
MKS Myszków – wolny los


Puchar Polski sezon 2019/2020

III runda - 4.09.2019 godz. 16.30

Jura Niegowa - Płomień Czarny Las 7:0
Czarni Starcza - Lotnik Kościelec 6:2
Gmina Kłomnice - Raków II Częstochowa 0:4 godz. 17.30
Znicz Kłobuck - Zieloni Żarki 5:2
Olimpia Truskolasy - Polonia Poraj 2:4
Grom Miedźno - MKS Myszków 2:2 (1:0) k. 1:4 3.09.2019 godz. 17.15
Biała Gwiazda Krasice - Pilica Koniecpol 3:1
OKS Częstochowa - Oksza Łobodno 3:2 mecz w Łobodnie

II runda - 21.08.2019 godz. 17.00

OKS Częstochowa – Grom Cykarzew 1:1 k. 5:4 28.08.2019 godz. 18.30, mecz w Cykarzewie
Stradom Częstochowa – Znicz Kłobuck 0:6 20.08.2019 godz. 18.00
Lotnik Kościelec – Pogoń Kamyk 1:0 28.08.2019 godz. 17.30
Skra Nobilito Częstochowa – MKS Myszków 0:3 Skra wycofała się z rozgrywek
Warta Mstów – Zieloni Żarki 1:6 27.08.2019 godz. 17.30
Jura Niegowa – LZS Mrzygłód 7:1
Wolny los: Grom Miedźno, Oksza Łobodno, Płomień Czarny Las, Olimpia Truskolasy, Raków II Częstochowa, Pilica Koniecpol, Polonia Poraj, Gmina Kłomnice, Czarni Starcza, Biała Gwiazda Krasice

I runda - 10.08.2019 godz, 17.00

Biała Gwiazda Krasice (A) - Orkan Rzerzęczyce (A) 5:1
Czarni Starcza (A) - Olimpia Huta Stara (A) 5:3 08.08.2019 godz. 18.30
Pilica Koniecpol (A) - LKS Kamienica Polska (A) 5:4 godz. 11.00
Grom Miedźno (A) - Orzeł Kiedrzyn (A) 2:1 (1:1) 07.08.2019 godz. 18.30
Victoria Częstochowa (A) - Płomień Czarny Las (A) 0:3 walkower - na boisku 3:0
Junior Szarlejka (B) - Oksza Łobodno (A) 1:4 (1:0) 09.08.2019 godz. 18.30
Lot Konopiska (A) - Lotnik Kościelec (A) 0:1 godz. 15.00
KS Złoty Potok (A) - Jura Niegowa (A) 0:3 walkower
Warta Myszków (B) - LZS Mrzygłód (A) 3:3 k. 3:4 13.08.2019 godz. 18.00
Kolegium Sędziów Podokręgu - wolny los


Puchar Polski sezon 2018/2019

Grom nie uczestniczył w rozgrywkach


Puchar Polski sezon 2017/2018

I runda - 23.08.2017 godz. 16.30
Płomień Czarny Las - MKS Myszków
Znicz Kłobuck - KS Panki 7:0
Start  Soborzyce - Amator Golce godz. 17.30 2:5
Ajaks  Częstochowa - Polonia Poraj 0:1
Sparta Szczekociny - Gmina Kłomnice 0:3 Sparta wycofała się z rozgrywek
Liswarta Krzepice - Płomień Kuźnica Marianowa 0:5
KS Złoty Potok - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5:3
Warta Mstów - Victoria Częstochowa 1:5
Olimpia Truskolasy - Raków II Częstochowa 5:7
Kamienica Polska - Orzeł Kiedrzyn 3:2
Grom Miedźno - Lotnik Kościelec 3:3 (0:2) d. 3:6 22.08.2017 godz. 17.30
Warta Myszków - Zieloni Żarki godz. 17.30 0:6
Olimpia Huta Stara - LZS Mrzygłód 1:7
Kmicic Kruszyna - Stradom Częstochowa 1:0
Czarni Starcza - Pogoń Kamyk 1:2
Skra Częstochowa - wolny los

Runda wstępna 12.08.2017 godz. 17.00
Znicz Kłobuck - Liswarta Popów 0:6 (0:3) 16.08.2017 godz. 18.00
Start  Soborzyce - Oksza Łobodno 3:0  Oksza wycofała się z rozgrywek
Ajaks  Częstochowa - Siedlec Duży–Gniazdów 3:0 Siedlec wycofał się z rozgrywek
Maraton Waleńczów - Liswarta Krzepice 2:5 (0:3)
OKS Częstochowa - Kamienica Polska 2:4 (1:1) 11.08.2017 godz. 18.00
Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 1:2 (0:2)
Jura w Niegowie - Olimpia Huta Stara 2:6
Orły Kusięta - Kmicic Kruszyna 3:6 (2:2)
Mała Panew Cynków - Czarni Starcza 0:3 w.o. Mała Panew Cynków zrezygnowała ze spotkania

 

Terminy pozostałej fazy rozgrywek

06 .09.2017 godz.16:30 - II runda
04.10.2017 godz.16:00 - III runda
wiosna 2018 - ½  finału
wiosna 2018 - Finał


Puchar Polski sezon 2016/2017

Runda III

Kmicic Kruszyna - Orzeł Kiedrzyn
Naprzód Ostrowy - Grom Cykarzew/Skra Częstochowa
Piast Przyrów - MKS Myszków
Zieloni Żarki - Polonia Poraj

Runda II - 14.09.2016 godz. 16.30

Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno 4:0 (1:0) 20.09.2016 godz. 16:30
Orzeł Kiedrzyn - Liswarta Popów 1:0 21.09.2016 godz. 16:30
Naprzód Ostrowy - Znicz Kłobuck 2:1  13.09.2016 godz.17:00
Grom Cykarzew - Skra Częstochowa 28.09.2016 godz. 16:30
Piast Przyrów - LZS Mrzygłód 2:1
Victoria Częstochowa - MKS Myszków 1:2
Siedlec Duży - Gniazdów - Zieloni Żarki 0:3 wo
Czarni Starcza - Polonia Poraj 0:3 wo

Runda I - 31.08.2016 godz. 16.30

Kmicic Kruszyna - Płomień Częstochowa 2:2 dogr. 2:2 k. 3:1 godz. 17.30
Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 2:0 (2:0)
OKS Częstochowa - Liswarta Popów  2:6 07.09.2016
Orzeł Kiedrzyn - Amator Golce 3:1
Znicz Kłobuck - Liswarta Krzepice 2:1
Naprzód Ostrowy - Olimpia Truskolasy 3:1 (0:0) 29.08.2016
Grom Cykarzew - KS Panki 3:0 07.09.2016 KS Panki wycofał się z rozgrywek
Gmina Kłomnice - Skra Częstochowa 3:10 07.09.2016
Piast Przyrów - Raków II Częstochowa 3:0
Jura Niegowa - LZS Mrzygłód 1:5
Sokół Olsztyn - Victoria Częstochowa 2:5
Lotnik Kościelec - MKS Myszków 2:4 07.09.2016
Pilica Koniecpol - Zieloni Żarki 0:1 06.09.2016
Siedlec Duży - Gniazdów - Olimpia Huta Stara Olimpia wycofała się z rozgrywek
Czarni Starcza - Stradom Częstochowa 5:1
Warta Mstów - Polonia Poraj 0:4 07.09.2016

Runda wstępna 13/14.08.2016 godz. 17.00

Kmicic Kruszyna (A) -  Oksza Łobodno (A) 3:1
Ajaks Częstochowa (B) - Orzeł Kiedrzyn (A) 1:5
Biała Gwiazda Krasice (B) - Naprzód Ostrowy (A) 1:3 14.08.2016 Mecz w Ostrowach nad Okszą
Grom Cykarzew (A) - Płomień Czarny Las (A) 7:1 17.08.2016 godz. 18.00 Mecz w Czarnym Lesie
Orkan Rzerzęczyce (A) - Pilica Koniecpol (A) 0:1
Mała Panew Cynków (A) - Siedlec Duży – Gniazdów (A) 3:5


Puchar Polski sezon 2015/2016

Runda I - 26.08.2015 godz. 17:00

SOKÓŁ  Wręczyca (A*) - RAKÓW II  Częstochowa  (IV) 1:4
KOLEGIUM SĘDZIÓW Częstochowa - LISWARTA  Krzepice (O) 3:0 Goście wycofali się z rozgrywek
OLIMPIA Huta Stara (O) - WARTA  Mstów (O) 3:2 25.08.2015 godz. 17.00
LZS  Mrzygłód (A)  - KS  PANKI  (O) 3:0 Goście wycofali się z rozgrywek
ORŁY  Kusięta (A) - MKS   MYSZKÓW (IV) 0:3 Gospodarze wycofali się z rozgrywek
OLIMPIA  Truskolasy (A) - LOT  Konopiska (O) 3:3 k. 3:2
GROM  Miedźno (O) - STRADOM  Częstochowa (O) 1:7 (0:3)
AMATOR  Golce (O) - POLONIA  Poraj (IV) 0:3 Gospodarze wycofali się z rozgrywek
PŁOMIEŃ  Kuźnica Marianowa (O) - PILICA Koniecpol (IV) 3:0
ZNICZ  Kłobuck (A) - GMINA  Kłomnice (O) 5:1
ORZEŁ Kiedrzyn (A) - LISWARTA  Popów (O) 4:1 18.08.2015 godz. 18.00 w Zawadach
POGOŃ  Kamyk (O) - LOTNIK  Kościelec (O) 3:4 25.08.2015 godz. 19.00
SIEDLEC  Duży-Gniazdów (A) - ZIELONI  Żarki  (IV) 3:0 Goście wycofali się z rozgrywek
PŁOMIEŃ  Czarny Las (A) - PIAST  Przyrów (O) 5:6
BŁĘKITNI  Libidza (A) - SKRA II  Częstochowa  (O) 3:0 Goście wycofali się z rozgrywek
VICTORIA  Częstochowa (O) - SKRA Częstochowa (III) 0:3 Gospodarze wycofali się z rozgrywek

 

Runda wstępna - 08.08.2015 godz. 17.00

SOKÓŁ  Wręczyca (*A) - NAPRZÓD Ostrowy (A) 7:1
ORKAN  Rzerzęczyce (A) - KOLEGIUM SĘDZIÓW Częstochowa 1:5 12.08.2015 godz. 17.00
KMICIC  Kruszyna (A) - LZS  Mrzygłód (A)  0:5 09.08.2015 godz. 17.00
ORŁY  Kusięta (A) - KS  Kotowice (A) 3:0 (wo) Goście wycofali się z rozgrywek
WARTA-CALLIDA  Myszków (B) - OLIMPIA  Truskolasy (A) 0:3 (wo) Gospodarze wycofali się z rozgrywek
ZNICZ  Kłobuck (A) - OKSZA Łobodno (A) 3:0 (wo) Goście wycofali się z rozgrywek
SOKÓŁ  Olsztyn (A) - ORZEŁ Kiedrzyn (A) 0:4
SIEDLEC  Duży-Gniazdów (A) - BIAŁA GWIAZDA Krasice (B) 3:0 (wo) Goście wycofali się z rozgrywek
JURA  Niegowa (A) - PŁOMIEŃ  Czarny Las (A) 0:1
BŁĘKITNI  Libidza (A) - CZARNI  Starcza (A) 6:2 12.08.2015 godz. 17.00

* liga, w której występuje zespół


Puchar Polski sezon 2014/2015

I runda - 20.08.2014 Godz. 17:00

Czarni Starcza - Skra Częstochowa
Grom Miedźno - Pogoń Kamyk 0:1
Olimpia Huta Stara - Warta Mstów 5:0
Polonia-Unia Widzów - Lotnik Kościelec
Koral Kłobuck - Pilica Koniecpol
Płomień Kuźnica Marianowa - Orkan Rzerzęczyce
Amator Golce - Lot Konopiska
Liswarta Krzepice - Kamienica Polska
Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa
Sparta Siedlec Duży - Gmina Kłomnice
Stradom Częstochowa - Skra II Częstochowa
Maraton Waleńczów - KS Panki
Sokół Olsztyn - Zieloni Żarki
Liswarta Popów - Orzeł Kiedrzyn
Sokół II Olsztyn - MKS Myszków
Victoria Częstochowa - Polonia Poraj

 

Runda wstępna - 9.08.2014 r. godz. 17.00

Orlik Blachownia - Czarni Starcza 3:4 (1:1)
Iskra Mokrzesz - Grom Miedźno 1:11 (0:5) opis meczu
Kolegium Sędziów Częstochowa - Olimpia Huta Stara 0:9
Polonia/Unia Widzów - Naprzód Ostrowy 4:2 (po dogr.), reg. 2:2
Koral Kłobuck - LZS Mrzygłód 3:0 walkower - goście wycofali się z rozgrywek
Sparta Siedlec Duży - Grom Cykarzew 6:4 (3:1)
Sparta Szczekociny - Stradom Częstochowa 0:3 walkower - gospodarze wycofali się z rozgrywek
Jura Niegowa - Maraton Waleńczów 2:3 (po dogr.), reg. 2:2
Sokół Wręczyca - Sokół Olsztyn 2:4
Unia Rędziny - Liswarta Popów 1:5
Sokół II Olsztyn - Płomień Czarny Las 2:1 (po dogr.), reg. 1:1


Puchar Polski sezon 2013/2014

I runda - 28.08.2013 godz. 17.00

Polonia-Unia Widzów - Skra Częstochowa 0:4
Oksza Łobodno - Grom Miedźno 3:1 (0:0) P. Morawiec 80'
Gmina Kłomnice - Kmicic Kruszyna
Pogoń Kamyk - Zieloni Żarki 0:5
Alkas Aleksandria - Wydział Sędziowski 1:4
Sokół Olsztyn - Sokół Wręczyca 2:3
Orkan Rzerzęczyce - Znicz Kłobuck 4:1
Junior Szarlejka - Koral Kłobuck Junior wycofał się z rozgrywek
KS Panki - Orzeł Kiedrzyn 3:1
Start Soborzyce - Mała Panew Cynków 3:8
Raków II Częstochowa - Pilica Koniecpol Pilica wycofała się z rozgrywek
Liswarta Krzepice - LZS Mrzygłód goście wycofali się z rozgrywek
Orlik Blachownia - Polonia Poraj
Victoria Częstochowa - Lotnik Kościelec
Warta Mstów - Lot Konopiska 3:1
MKS Myszków - LKS Kamienica Polska 2:4

Runda wstępna - 10.09.2013 r. godz. 17.00

Grom Miedźno (A*) - Pogoń Blachownia (A) 3:0 (walkower - goście nie dojechali na mecz)
Oksza Łobodno (A) - Liswarta Popów 1:1 d. 1:1 k. 3:1
Koral Kłobuck (liga zakładowa) - Czarni Starcza (A) (goście wycofali się z rozgrywek)
Unia Rędziny (A) - Liswarta Krzepice (A) ???
Sokół Wręczyca (A) - Amator Golce (A) 3:0 (walkower - goście nie posiadali list zgłoszeniowych)
Kmicic Kruszyna (A) - Biała Gwiazda Krasice (B) 3:3 d. 3:3 k.4:2
Gmina Kłomnice (A) - Grom Cykarzew (A) 5:2
Salos Częstochowa (A) - Sokół Olsztyn (A) (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Stradom Częstochowa (A) - Mała Panew Cynków (A) (gospodarze wycofali się z rozgrywek)
Polonia-Unia Widzów (B) - Olimpia Huta Stara (A) ?

* liga, w której występuje zespół


 Puchar Polski sezon 2012/2013

III runda - 26.09.2012 godz. 16.00

LKS Kamienica Polska - Zieloni Żarki
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa - Victoria Częstochowa (mecz na stadionie Victorii)
Skra II Częstochowa - Pilica Koniecpol - mecz przełożony na inny termin
Liswarta Krzepice - Grom Miedźno 3:1

II runda - 12.09.2012 godz. 16.30

Orzeł Kiedrzyn - Raków II Częstochowa
Pogoń Kamyk – Victoria Częstochowa 1:2
Polonia Poraj - Kamienica Polska
LZS Mrzygłód - Zieloni Żarki 0:3
Oksza Łobodno -- Pilica Koniecpol 0:6
Skra II Częstochowa – Lotnik Kościelec
Amator Golce – Liswarta Krzepice 0:4
Grom Miedźno – Skra Częstochowa 4:2

I runda – 29.08.2012 godz. 17.00

Olimpia Huta Stara - Raków II Częstochowa 0:1
Salos Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn 1:4
Pogoń Blachownia - Pogoń Kamyk 0:2
Czarni Starcza – Victoria Częstochowa 3:4
Start Soborzyce - Kamienica Polska 2:2 d. 2:5
Piast Przyrów - Polonia Poraj 1:4
MKS Myszków – Zieloni Żarki 1:2
LZS Mrzygłód - Sparta Siedlec Duży 3:0
Oksza Łobodno - Unia Rędziny 3:2
Płomień Czarny Las - Pilica Koniecpol 1:9
Skra II Częstochowa – Orkan Rzerzęczyce
Warta Mstów – Lotnik Kościelec 3:4
Amator Golce – Lot Konopiska 1:0
Liswarta Krzepice – KS Panki 2:0
Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno 3:7
Znicz Kłobuck – Skra Częstochowa 0:0 d. 0:1

11.08.2012 godz. 17.00 runda wstępna

Grom Poczesna (B*) - Pogoń Blachownia (A) 0:4
Mała Panew Cynków (A) - Olimpia Huta Stara (A) 0:1
Czarni Starcza (A) - Sokół Wręczyca Wielka (A) 11:3
Salos Częstochowa (A) - Stradom Częstochowa (A) 3:0 (walkower)
LZS Mrzygłód (B) - Sparta Szczekociny (A) 2:0
Jura Niegowa - Start Soborzyce (A) mecz odwołany
Orły Kusięta (A) - MKS Myszków (A) 0:4
Sokół Olsztyn (A) - Piast Przyrów (A) 1:2
Błękitni Aniołów (B) - Oksza Łobodno (A) 0:5
Błękitni Libidza (A) - Warta Mstów (A) 4:5
Gmina Kłomnice (A) - Płomień Czarny Las (A) 2:3
Skra II Częstochowa (A) wolny los
Koral Kłobuck (liga zakładowa) - Grom Miedźno (A) 2:5 (1:2)
Liswarta Popów (A) - Naprzód Ostrowy (A) 3:3 k. 2:4
Liswarta Krzepice (A) - Junior Szarlejka (A) 2:1
Maraton Waleńczów (A) - Amator Golce (A) 1:3
 

* liga, w której występuje zespół

Podkreślono zespołu, które awansowały do następnej rundy

 

Puchar Polski sezon 2011/2012

17.08.2011  godz. 17.00 I runda

Gmina Kłomnice (*A) - Orkan Rzerzęczyce (A) 0:5
Lotnik Kościelec (O) - Polica Koniecpol (IV) 0:1
Koral Kłobuck (Liga zakładowa) - Sokół Wręczyca (A) 2:3
Błękitni Libidza (A) - Naprzód Ostrowy (A) 1:6
Warta Mstów (A) - Unia Rędziny (IV) 3:5 (2:3)
Grom Miedźno (A) - Pogoń Kamyk (O) 0:5 (0:1)
Junior Szarlejka (A) - KS Panki (O) 0:4
Pogoń Blachownia (O) - Skra Kocela Częstochowa (III) 1:4 (1:3)
Olimpia Huta Stara (A) - MKS Myszków (O) 3:1
MKS II Myszków (A) - Zieloni Żarki (IV) 0:3 v.o.
Oksza Łobodno (O) - Victoria Częstochowa (III) 1:6
Skra II Częstochowa (A) - KS Częstochowa (IV) 0:1 (0:0)
Grom Poczesna (B) - Start Soborzyce (A) 0:3
Lot Konopiska (O) - Kamienica Polska (IV) 1:0
Polonia Poraj (O) - Raków II Częstochowa (O) 2:6
Amator Golce (A) - Iskra Mokrzesz (B) 0:1 (po dogrywce)

* liga, w której występuje zespół

Podkreślono zespołu, które awansowały do następnej rundy

 

 

7.08.2011  godz. 17.00 I runda

Orkan Rzerzęczyce (*A) - Płomień Czarny Las (A) 3:1
Piast Przyrów (A) - Pogoń Kłomnice (A) 1:2
Kmicic Kruszyna (B) - Lotnik Kościelec (O) 1:2
Junior Szarlejka (A) - Znicz Kłobuck (O) 3:0 (w.o.)- goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Sokół Wręczyca (A) - Orzeł Kiedrzyn (A) 2:1
Koral Kłobuck (Liga zakładowa) - Grom Cykarzew (A) 12.08 godz. 17.00
Grom Miedźno (A) - Liswarta Popów (A) 5:2
Olimpia Huta Stara (A) - Sparta Siedlec Duży (O) 3:0 (w.o.) - goście nie stawili się na meczu
MKS II Myszków (A) - Jura Niegowa (A) 5:2
Start Soborzyce (A) - Lelovia Lelów (A) 6:2
Warta Mstów (A) - Sokół Olsztyn (A) 3:1
Skra II Częstochowa (A) - Częstochówka-Parkitka (A) 2:1 (po dogrywce)
Grom Poczesna (B) - Mała Panew Cynków (A) 6:1
Orły Kusięta (A) - Polonia Poraj (O) 1:4
Raków II Częstochowa (O) - Płomień Kuźnica Marianowa (O) 10:0

* liga, w której występuje zespół

Podkreślono zespołu, które awansowały do następnej rundy

 

W  sezonie 2010/2011 Grom zrezygnował z udziału w rozgrywkach Pucharu Polski

 

Puchar Polski sezon 2009/2010

9.08.2009 r. godz. 17.00 I runda

Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno 3:4 (0:3) bramki: P. Lis 4', Z. Bochenek 20', 90', J. Kowalik 30'
Jurajskie Wilki - Olimpia Huta Stara 2:6
Mała Panew Cynków - wolny los
Junior Szarlejka - wolny los
Koral Kłobuck - wolny los
Częstochówka Parkitka - wolny los

 

środa 23.09.2009 godz.15.30 II runda

Pogoń Kamyk (O) - Naprzód Ostrowy (O) 4:0
Grom Miedźno (*A) - Lotnik Kościelec (O) 2:5 (2:3) bramki: P. Morawiec 41', 42'
Błękitni Herby (A) - Lot Konopiska (O) 2:0
Koral Kłobuck (Liga Amatorska) - Znicz Kłobuck (O) 2:1
Żwirex Hadra (B) - Pogoń Blachownia (O) 2:4
Pilica Koniecpol (O) - Zieloni Żarki (IV) 2:4
Mała Panew Cynków (A) - Włodar Częstochowa (IV) 0:15 (0:8)
Olimpia Huta Stara (A) - Orzeł Psary-Babienica (III) 3:1
Junior Szarlejka (A) - MKS Myszków (IV) 3:2
Częstochówka - Parkitka (A) - Olimpia Truskolasy (IV) 2:7 mecz rozegrany w Truskolasach
Liswarta Lisów (O) - Victoria Częstochowa (III) 1:3
Jura Niegowa (O) - Kamienica Polska (O) 3:0 walkower
Unia Kalety (O) - MLKS Woźniki (O) 2:5
Kingway Popów (O) - Raków II Częstochowa (O) 1:1 (1:0) dogr. 2:1
Sparta Lubliniec (O) - Skra Częstochowa (IV) 1:2 dogr.
Polonia Poraj (O) - Unia Rędziny (IV) 0:4

* liga, w której występuje zespół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piłkarska wiosna w pełni

Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.39

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Wtorek, 15.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Środa, 16.06.2021, godz. 17.00

Turniej żaków - Zawady

Uczestnicy: Liswarta Popów, Grom Miedźno, Naprzód Ostrowy, Pogoń Kamyk

zbiórka klub - godz. 16.30; zbiórka Zawady - godz. 16.50


Czwartek, 17.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Czwartek, 17.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Piątek, 18.06.2021, godz. 17.00

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Piątek, 18.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Sobota, 19.06.2021, godz. 17.30

Płomień Częstochowa - Grom Miedźno

zbiórka klub godz. 15.40

wyjazd bus - 15.45

Najbliższe spotkanie

Płomień CzęstochowaGrom Miedźno
Płomień Częstochowa   Grom Miedźno
2021-06-19, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaGrom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
2021-06-12, 17:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Częstochowa - Grom Miedźno
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia - Biała Gwiazda Krasice

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Victoria Częstochowa 7:2 Orlik Blachownia
Kmicic Kruszyna 0:5 Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś 3:1 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 5:0 Naprzód Ostrowy
Płomień Częstochowa 3:2 Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice 3:1 Liswarta Popów

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

30plus

 

 

 

 

 

 

 

 

1%

 

Nie siedź w domu, przyjdź do Gromu

 

Kalendarium

19

06-2021

sobota

20

06-2021

niedziela

21

06-2021

pon.

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

24

06-2021

czwartek

25

06-2021

piątek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 593, wczoraj: 958
ogółem: 3 783 560

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

1%

Korzystając z pomocy Fundacji Studenckiej "Młodzi - Młodym" zachęcamy Państwa do wsparcia finansowego naszego klubu poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz KS Grom w Miedźnie

Uzyskane w ten sposób środki pieniężne chcemy przeznaczyć na ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszej drużyny młodzieżowej.

Przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT w formularzu należy wpisać

 nr KRS 0000270261

Pod pozycją cel 1% wpisz : GROM MIEDŹNO 27

Serdecznie dziękujemy.