Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

Strona klubowa

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 23 64 21 1 1 112 - 20 +92
2.
herb
bz 23 50 16 2 5 70 - 24 +46
3.
herb
bz 23 47 14 5 4 71 - 35 +36
4.
herb
bz 23 40 12 4 7 63 - 44 +19
5.
herb
bz 23 35 11 2 10 44 - 47 -3
6.
herb
bz 23 32 9 5 9 59 - 73 -14
7.
herb
bz 23 29 8 5 10 48 - 50 -2
8.
herb
bz 23 27 8 3 12 41 - 64 -23
9.
herb
plus 23 27 8 3 12 45 - 59 -14
10.
herb
minus 23 27 8 3 12 33 - 49 -16
11.
herb
minus 23 24 7 3 13 37 - 66 -29
12.
herb
bz 23 21 6 3 14 36 - 80 -44
13.
herb
plus 23 19 5 4 14 40 - 62 -22
14.
herb
minus 23 17 4 5 14 32 - 58 -26

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
12 31 10 1 1 60 - 11 +49
2.
herb
11 27 9 0 2 43 - 19 +24
3.
herb
11 25 8 1 2 39 - 10 +29
4.
herb
11 22 7 1 3 32 - 16 +16
5.
herb
11 19 6 1 4 27 - 18 +9
6.
herb
12 18 5 3 4 27 - 28 -1
7.
herb
12 17 5 2 5 23 - 28 -5
8.
herb
12 17 5 2 5 26 - 33 -7
9.
herb
11 16 5 1 5 16 - 18 -2
10.
herb
11 16 4 4 3 34 - 27 +7
11.
herb
12 16 5 1 6 20 - 23 -3
12.
herb
12 14 4 2 6 26 - 31 -5
13.
herb
12 14 4 2 6 31 - 34 -3
14.
herb
11 6 1 3 7 9 - 22 -13

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
11 33 11 0 0 52 - 9 +43
2.
herb
12 25 8 1 3 31 - 14 +17
3.
herb
12 20 5 5 2 28 - 16 +12
4.
herb
12 18 5 3 4 31 - 28 +3
5.
herb
12 16 5 1 6 17 - 29 -12
6.
herb
11 14 4 2 5 32 - 45 -13
7.
herb
12 13 4 1 7 14 - 23 -9
8.
herb
11 13 4 1 6 19 - 28 -9
9.
herb
12 11 3 2 7 25 - 46 -21
10.
herb
11 11 3 2 6 13 - 26 -13
11.
herb
12 11 3 2 7 23 - 36 -13
12.
herb
11 7 2 1 8 11 - 33 -22
13.
herb
11 5 1 2 8 9 - 28 -19
14.
herb
11 4 1 1 9 13 - 52 -39

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Victoria Częstochowa
13 39 13 0 0 72 - 11 +61
2.
Oksza Łobodno
13 25 8 1 4 43 - 15 +28
3.
Płomień Częstochowa
13 24 7 3 3 40 - 25 +15
4.
Ajaks Częstochowa
13 23 7 2 4 27 - 28 -1
5.
Naprzód Ostrowy
13 21 7 0 6 27 - 34 -7
6.
Kmicic Kruszyna
13 21 7 0 6 23 - 28 -5
7.
Liswarta Popów
13 20 6 2 5 33 - 30 +3
8.
Grom Miedźno
13 19 6 1 6 20 - 27 -7
9.
Biała Gwiazda Krasice
13 16 5 1 7 31 - 47 -16
10.
Sokół Wręczyca Wielka
13 13 4 1 8 26 - 35 -9
11.
Orlik Blachownia
13 12 3 3 7 20 - 28 -8
12.
Błękitni Libidza
13 11 3 2 8 18 - 33 -15
13.
Płomień Czarny Las
13 10 2 4 7 27 - 34 -7
14.
Sparta Nowa Wieś
13 8 2 2 9 18 - 50 -32

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Victoria Częstochowa
10 25 8 1 1 40 - 9 +31
2.
Oksza Łobodno
10 25 8 1 1 27 - 9 +18
3.
Płomień Częstochowa
10 23 7 2 1 31 - 10 +21
4.
Liswarta Popów
10 20 6 2 2 30 - 14 +16
5.
Płomień Czarny Las
10 19 6 1 3 21 - 16 +5
6.
Biała Gwiazda Krasice
10 16 4 4 2 28 - 26 +2
7.
Sokół Wręczyca Wielka
10 14 4 2 4 19 - 24 -5
8.
Sparta Nowa Wieś
10 13 4 1 5 18 - 30 -12
9.
Ajaks Częstochowa
10 12 4 0 6 17 - 19 -2
10.
Błękitni Libidza
10 8 2 2 6 22 - 29 -7
11.
Grom Miedźno
10 8 2 2 6 13 - 22 -9
12.
Naprzód Ostrowy
10 6 1 3 6 14 - 30 -16
13.
Orlik Blachownia
10 5 1 2 7 12 - 30 -18
14.
Kmicic Kruszyna
10 3 0 3 7 14 - 38 -24

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Grom Miedźno XXX 3:42:10:1 - 1:11:53:01:31:03:02:33:10:4
2. Naprzód Ostrowy2:1 XXX 1:50:2 - 2:04:11:0 - 1:22:01:22:20:3
3. Oksza Łobodno4:03:1 XXX 5:24:04:04:00:2 - 9:05:01:1 - 0:4
4. Liswarta Popów3:11:10:1 XXX 4:21:27:2 - 0:34:15:14:13:1 -
5. Sparta Nowa Wieś2:31:03:50:3 XXX 2:14:41:11:4 - 1:33:14:31:0
6. Błękitni Libidza - 5:02:41:55:1 XXX 4:63:50:52:24:01:01:33:3
7. Biała Gwiazda Krasice1:13:3 - 3:15:33:2 XXX 4:10:41:20:33:12:52:2
8. Sokół Wręczyca Wielka2:05:31:35:36:1 - 1:3 XXX 0:92:31:11:21:21:1
9. Victoria Częstochowa6:08:12:12:26:15:09:15:0 XXX 0:17:1 - 7:23:1
10. Ajaks Częstochowa2:05:10:22:26:0 - 4:22:30:4 XXX - 2:03:11:3
11. Kmicic Kruszyna3:3 - 0:53:72:42:13:33:22:33:2 XXX 2:13:00:2
12. Płomień Czarny Las1:24:81:12:27:03:1 - 5:11:53:0 - XXX 3:34:4
13. Orlik Blachownia0:21:21:3 - 1:11:1 - 1:41:30:22:10:2 XXX 1:1
14. Płomień Częstochowa - 7:11:05:16:04:04:5 - 3:93:23:13:04:0 XXX

Piłkarska wiosna w pełni

Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.39

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Wtorek, 15.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Środa, 16.06.2021, godz. 17.00

Turniej żaków - Zawady

Uczestnicy: Liswarta Popów, Grom Miedźno, Naprzód Ostrowy, Pogoń Kamyk

zbiórka klub - godz. 16.30; zbiórka Zawady - godz. 16.50


Czwartek, 17.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Czwartek, 17.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Piątek, 18.06.2021, godz. 17.00

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Piątek, 18.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Sobota, 19.06.2021, godz. 17.30

Płomień Częstochowa - Grom Miedźno

zbiórka klub godz. 15.40

wyjazd bus - 15.45

Najbliższe spotkanie

Płomień CzęstochowaGrom Miedźno
Płomień Częstochowa   Grom Miedźno
2021-06-19, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaGrom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
2021-06-12, 17:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Częstochowa - Grom Miedźno
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia - Biała Gwiazda Krasice

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Victoria Częstochowa 7:2 Orlik Blachownia
Kmicic Kruszyna 0:5 Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś 3:1 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 5:0 Naprzód Ostrowy
Płomień Częstochowa 3:2 Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice 3:1 Liswarta Popów

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

30plus

 

 

 

 

 

 

 

 

1%

 

Nie siedź w domu, przyjdź do Gromu