Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Znicz Kłobuck zwycięzcą turnieju "Mała Piłkarska Kadra...

  • autor: Wojtika, 2021-06-10 22:02
Znicz Kłobuck zwycięzcą turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka"

Po raz kolejny K.S. Grom Miedźno był współorganizatorem finałowego turnieju powiatu kłobuckiego „Mała Piłkarska Kadra Czeka”. Zwycięzcą turniejowej rywalizacji został zespół Znicz Kłobuck. Zespół Gromu Miedźno uplasował się tuż za podium

Od ubiegłego roku, formuła turnieju ma charakter finałowy. W tegorocznej edycji „Małej Piłkarskiej Kadry” udział wzięło sześć zespołów z powiatu kłobuckiego. W ostatniej chwili z udziału w turnieju wycofały się Liswarta Popów oraz Olimpia Truskolasy, dlatego też organizatorzy wraz z trenerami poszczególnych zespołów zdecydowali, że turniejowa rywalizacja odbędzie się w systemie ligowym czy każdy zespół zagra z każdym przeciwnikiem. Ostatecznie w turnieju udział wzięły następujące zespoły: Liswarta Krzepice, Naprzód Ostrowy, Grom Miedźno, Znicz Kłobuck, KS Panki, Maraton Waleńczów.

Mecze odbywały się  na dwóch boiskach: trawiastym oraz na orliku. Na boiskach zespoły rywalizowały w systemie bramkarz + 5 zawodników w polu oraz w czasie 2 x 8 minut.

Po pierwszych dwóch kolejkach na prowadzeniu, z kompletem punktów był zespół gospodarzy, Gromu Miedźno, który skromnie bo skromnie wygrał z Maratonem Waleńczów oraz KS Panki. W kolejnych spotkaniach podopieczni Michała Giericha nie zdołali już powiększyć swojego dorobku punktowego a do głosu doszedł zwycięzca rozgrywek sprzed roku czyli Znicz Kłobuck, który w całym turnieju stracił punkty tylko z Liswartą Krzepice. O kolejne miejsca rywalizacja toczyła się do samego końca turnieju. Liswarta Krzepice pokonując Grom Miedźno uplasowała się ostatecznie na 2 miejscu w turnieju i wraz ze Zniczem Kłobuck będą reprezentować powiat kłobucki w turnieju finałowym z udziałem 8 zespołów na szczeblu województwa śląskiego a ten odbędzie się 23 czerwca w Lisowie (powiat lubliniecki). Trzecie miejsce w turnieju przypadło Naprzodowi Ostrowy, który w kocówce spotkania z KS Panki zdobywając bramkę z rzutu karnego pozbawił rywali złudzeń o lepszym miejscu w klasyfikacji końcowej.

W podsumowaniu turnieju oraz wręczeniu nagród uczestniczyli: Stanisław wrzesiński – koordynator turnieju, Krzysztof Nowak – członek Rady Powiatu Kłobuckiego oraz Wojciech Kowalik – Prezes KS Grom Miedźno.

Wszystkie zespoły prócz pamiątkowych dyplomów otrzymały piłki a najlepsze trzy zespoły turnieju także puchary. Zwycięzców rywalizacji uhonorowano także okolicznościowymi medalami.

 

XI Ogólnopolski Turniej LZS Chłopców

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej im. Marka Procyszyna „Mała Piłkarska Kadra Czeka” (2008 r. i młodsi)

 Finał powiatu kłobuckiego

9 czerwiec 2021, środa, Miedźno

Wyniki

(2 x 8 minut)

 

Maraton Waleńczów – Grom Miedźno
bramka: Rafał Chudaszek

0:1

Znicz Kłobuck – Naprzód Ostrowy
bramki: Kamil Szczepaniak 2

2:0

Liswarta Krzepice – KS Panki
bramki: Karol Majos  - Olivier Żerdziński

1:1

Maraton Waleńczów – Naprzód Ostrowy
bramki: Filip Kędziora - Oliwier Szczypiór 3, Jakub Mszyca 2, Igor Zielonka, Grzegorz Szczypiór, Kacper Szymonik, Bartosz Brzęczek (samobójcza)

1:9

Grom Miedźno – KS Panki
bramka: Maciej Jagiełło

1:0

Znicz Kłobuck – Liswarta Krzepice
bramka: Marcel Macoch – Tomasz Borecki

1:1

Maraton Waleńczów – KS Panki
bramki: Filip Kędziora, Kacper Banasik – Jakub Bogacz 2, Piotr Edelman 2, Szymon Kotarski

2:5

Naprzód Ostrowy - Liswarta Krzepice
bramki: Oliwier Szczypiór – Karol Majos 2

1:2

Grom Miedźno – Znicz Kłobuck
bramki: Maciej Jagiełło – Aksel Kokot 3, Marcel Macoch, Borys Uzny

1:5

Maraton Waleńczów – Liswarta Krzepice
bramka: Karol Majos

0:1

KS Panki – Znicz Kłobuck
bramki: Marcel Macoch, Aksel Kokot, Tobiasz Kokot, Jakub Wypych, Beniamin Kozak, Borys Uzny

0:6

Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy
bramki: Szymon Lis – Oliwier Szczypiór 2

1:2

Maraton Waleńczów – Znicz Kłobuck
bramki: Amelia Krok - Aksel Kokot 2, Marcel Macoch 2

1:4

Liswarta Krzepice – Grom Miedźno
bramki:  Karol Majos 2, Tomasz Borecki, Bartosz Balcerzak - Szymon Lis

4:1

KS Panki – Naprzód Ostrowy
bramka: Filip Kulej, Szymon Kotarski - Oliwier Szczypiór, Piotr Kobyłkiewicz

2:2

 

Końcowa tabela turnieju

Lp.

Nazwa drużyny

M

Pkt

Z

R

P

Bramki

1.

Znicz Kłobuck

5

13

4

1

0

18:3

2.

Liswarta Krzepice

5

11

3

2

0

9:4

3.

Naprzód Ostrowy

5

7

2

1

2

14:8

4.

Grom Miedźno

5

6

2

0

3

5:11

5.

KS Panki

5

5

1

2

2

8:13

6.

Maraton Waleńczów

5

0

0

0

5

4:20

 

Składy zespołów uczestniczących w turnieju:

  1. Znicz Kłobuck: Adam Januszewski, Norbert Przybyłek, Maksymilian Pasieka, Marcel Macoch, Aksel Kokot, Tobiasz Kokot, Kamil Szczepaniak, Oskar Sośniak, Jakub Bąk, Jakub Wypych, Beniamin Kozak, Igor Kotkowski, Borys Uzny

Trener: Dominik Szczypiór

  1. Liswarta Krzepice: Mateusz Gworys, Bartosz Balcerzak, Antoni Lipski, Karol Majos, Tomasz Borecki, Norbert Krawczyk, Oliwier Renczmin, Mateusz Ferdyn, Szymon Osiewacz, Aleksander Dyluś, Rafał Osucha, Jakub Wiśniewski

Trener: Michał Grzyb

  1. Naprzód Ostrowy: Martyna Stobiecka, Igor Zielonka, Oliwier Szczypiór, Jakub Mszyca, Piot Kobyłkiewicz, Grzegorz Szczypiór, Nikolas Baran, Maciej Kmieć, Kacper Szymonik,  Tomasz Kasprzyk

Trener: Bartosz Jędrczak

  1. Grom Miedźno: Oskar Kowalik, Kamil Ludwikowski, Kamil Pełka, Nadia Paturej, Emilia Chudaszek, Maciej Jagiełło, Szymon Florczyk, Szymon Lis, Marcel Pabiś, Rafał Chudaszek, Szymon Górnik, Bartosz Guc

Trener: Michał Gierich

  1. KS Panki: Marcel Banasik, Piotr Szymański, Maciej Mika, Filip Kulej, Przemysław Kulej, Jakub Bogacz, Szymon Kotarski, Jakub Janic, Piotr Edelman, Antoni Szlązak, Olivier Żerdziński

Trener: Grzegorz Kemuś

  1. Maraton Waleńczów: Dominik Kukuła, Mateusz Krok, Amelia Krok, Bartosz Brzęczek, Bartłomiej Antczak, Filip Kędziora, Mikołaj Pelikan, Natan Krok, Mateusz Ulatowski, Adam Kałmuk, Kacper Banasik, Szymon Pośpiech

Trener: Mirosław Szewczyk

 

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy strzelec

Oliwier Szczypiór (Naprzód Ostrowy) – 7 bramek

 

Sędziowie:

Małgorzata Miniak

Marek Szczypior

 

Sekretariat zawodów:

Tomasz Jarzębski

Wojciech Kowalik

 

Koordynatorzy turnieju:

Stanisław Wrzesiński

Grzegorz Garbaciak

Wojciech Kowalik

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku

Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach

Powiat Kłobucki

Klub Sportowy Grom Miedźno

 

Klub Sportowy Grom Miedźno jest współorganizatorem turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka” od 2012 roku.

 

Zdjęcie: Paweł Januszewski, fb MLKS Znicz Kłobuck 2006-08


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [52]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Piłkarska wiosna w pełni

Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 16.39

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Poniedziałek, 14.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Wtorek, 15.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Środa, 16.06.2021, godz. 17.00

Turniej żaków - Zawady

Uczestnicy: Liswarta Popów, Grom Miedźno, Naprzód Ostrowy, Pogoń Kamyk

zbiórka klub - godz. 16.30; zbiórka Zawady - godz. 16.50


Czwartek, 17.06.2021, godz. 16.00

Trening skrzatów (rocznik 2014 i młodsi)


Czwartek, 17.06.2021, godz. 18.00

Trening seniorów


Piątek, 18.06.2021, godz. 17.00

Trening żaków (rocznik 2012 i młodsi)


Piątek, 18.06.2021, godz. 18.30

Trening młodzików (2008 i młodsi)


Sobota, 19.06.2021, godz. 17.30

Płomień Częstochowa - Grom Miedźno

zbiórka klub godz. 15.40

wyjazd bus - 15.45

Najbliższe spotkanie

Płomień CzęstochowaGrom Miedźno
Płomień Częstochowa   Grom Miedźno
2021-06-19, 17:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół Wręczyca WielkaGrom Miedźno
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
2021-06-12, 17:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Liswarta Popów - Sokół Wręczyca Wielka
Płomień Częstochowa - Grom Miedźno
Ajaks Częstochowa - Błękitni Libidza
Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś
Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna
Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia - Biała Gwiazda Krasice

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Victoria Częstochowa 7:2 Orlik Blachownia
Kmicic Kruszyna 0:5 Oksza Łobodno
Sparta Nowa Wieś 3:1 Płomień Czarny Las
Błękitni Libidza 5:0 Naprzód Ostrowy
Płomień Częstochowa 3:2 Ajaks Częstochowa
Sokół Wręczyca Wielka 2:0 Grom Miedźno
Biała Gwiazda Krasice 3:1 Liswarta Popów

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

30plus

 

 

 

 

 

 

 

 

1%

 

Nie siedź w domu, przyjdź do Gromu

 

Kalendarium

19

06-2021

sobota

20

06-2021

niedziela

21

06-2021

pon.

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

24

06-2021

czwartek

25

06-2021

piątek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 12 gości

dzisiaj: 675, wczoraj: 958
ogółem: 3 783 642

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

1%

Korzystając z pomocy Fundacji Studenckiej "Młodzi - Młodym" zachęcamy Państwa do wsparcia finansowego naszego klubu poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz KS Grom w Miedźnie

Uzyskane w ten sposób środki pieniężne chcemy przeznaczyć na ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszej drużyny młodzieżowej.

Przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT w formularzu należy wpisać

 nr KRS 0000270261

Pod pozycją cel 1% wpisz : GROM MIEDŹNO 27

Serdecznie dziękujemy.