W społecznym czynie

• autor: Wojtika, 2021-07-20 23:09

19 lipca członkowie Klubu Sportowego Grom w Miedźnie, w czynie społecznym, dokonali rozbiórki płotu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Miedźnie. Betonowe przęsła zostaną wykorzystane do budowy ogrodzenia na obiekcie im. Ludwika Bodziachowskiego w Miedźnie.

Na nudę nie mogą narzekać członkowie naszego klubu. Niedawno zakończył się sezon piłkarski 2020/2021, nie brakuje pracy w przygotowania do kolejnego sezonu. Prócz pracy administracyjnej, działacze i członkowie klubu sporo czasu poświęcają przy pielęgnacji obiektu obkaszając, kosząc, dokonując podlewania czy nawożenia i oprysków. Prócz tego, członkowie klubu dokonali w ostatnim czasie rozbiórki płotu obok zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miedźnie.

W najbliższym czasie teren przy szkole w Miedźnie zostanie poddany rewitalizacji o czym więcej można przeczytać: http://www.miedzno.pl/aktualnosci/a/article/rewitalizacja-placu-przy-zespole-szkolno-przedszkolnym-w-miedznie/

Tym samym płot odradzający teren szkoły od drogi musiał zostać zdemontowany. Dzięki uprzejmości Urzędu Gminy Miedźno oraz Wójta Gminy Miedźno, Pana Piotra Derejczyka było możliwe aby ogrodzenie zostało ponownie wykorzystane. Poprzez inicjatywę władz samorządowych zostały zaoszczędzone środki finansowe, które musiałyby zostać przeznaczone na robiórkę płotu, jak i również na zakup nowego płotu na obiekt sportowy.

W tym miejscu dziękujemy Panu Wójtowi oraz Urzędowi Gminy Miedźno za przychylność a wszystkim osobom uczestniczącym w społecznym czynie kłaniamy się nisko.

Jako część lokalnej społeczności pragniemy aby nasze Sołectwo, jak i Gmina rozwijały się i stawały się coraz piękniejsze. Wspólnie budujmy naszą przyszłość!