Klub Sportowy Grom Miedźno - strona oficjalna

Strona klubowa

Aktualności

Letnie sparingi w regionie częstochowskim

  • autor: Wojtika, 2021-07-24 13:08

Przedstawiamy listę i wyniki sparingów w okresie letnim. Zainteresowanych prosimy także o nasyłanie planu sparingów swoich zespołów. 

11.07. MKS II Myszków – KS Giebło 11:1

14.07, godz. 18.00 MKS Myszków – Górnik II Zabrze 0:4

16.07. Znicz Kłobuck - Warta Mstów 5:0

17.07., godz. 11.00 Górnik 09 Mysłowice – MKS Myszków 3:2

20.07. Raków II Częstochowa – Rozwój Katowice 1:2

21.07. MKS Kluczbork – Raków II Częstochowa 3:3

21.07., godz. 18.00 MKS Myszków – Bolesław Bukowno 2:1

21.07., godz. 18.30 Raków Częstochowa U – 19 – Unia Rędziny 2:1

23.07., godz. 19.00 Amator Golce – Znicz Kłobuck 1:6

23.07. Gmina Kłomnice - Warta Działoszyn 8:2

23.07. Lot Konopiska – Czarni Starcza 4:3

24.07., godz. 10.00 Victoria Częstochowa – Unia Rędziny 4:1

24.07., godz. 12.00 Victoria Częstochowa – Skra II Częstochowa 1:1

24.07. Warta Zawiercie – MKS Myszków 1:2

24.07. godz. 18.00 GKS Bełchatów – Raków II Częstochowa 1:2

24.07. Jedność Boronów - Oksza Łobodno 1:2

24.07. Lot Konopiska - Stradom Częstochowa 2:0

24.07. , godz. 15.00 Liswarta Krzepice – Zawisza Pajęczno 6:0

25.07. MKS II Myszków - Przemsza Okradzionów 4:1

25.07. Biała Gwiazda Krasice - Świt Borowno 7:2

25.07. Piast Przyrów - Victoria Żytno 3:4

26.07. KS Panki - LKS Kamienica Polska 3:1

27.07., godz. 18.30 Liswarta Krzepice - LZS Rudniki 10:1

27.07. Sparta Szczekociny - Jura Niegowa 6:1

27.07. Sokół Olsztyn - Zieloni Żarki 0:11

27.07.  Amator Golce – Victoria Częstochowa 2:3

28.07. Świt Kamieńsk - Pogoń Kłomnice 2:6

28.07. Lot Konopiska – Unia Rędziny 6:3

28.07. Ostoja Żelisławice - Jura Niegowa 11:1

29.07. LKS Sieraków Śląski - Płomień Częstochowa 3:1

30.07. Liswarta Popów - Amator Golce 1:12

30.07. Grom Miedźno - Olimpia Huta Stara 2:2

30.07. Zieloni Żarki - Warta Kamieńskie Młyny 5:2

30.07. MLKS Woźniki – LKS Kamienica Polska 6:2

30.07. Oksza Łobodno - Liswarta Krzepice 0:6

30.07. Lot Konopiska - Orlik Blachownia 7:5

30.07. KS Panki - Skra II Częstochowa 1:5

30.07. GKS Koziegłowy - Ostoja Żelisławice 1:6

31.07. Olimpia Boruszowice - Czarni Starcza 7:3

31.07. Naprzód Ostrowy - Pogoń 1947 Kłomnice 0:6

31.07. Pogoń Kamyk - Grom Cykarzew 6:1

31.07. Ajaks Częstochowa - Piast Lubojna 3:1

31.07. Lechia Tomaszów Mazowiecki – Raków II Częstochowa 3:2

31.07., godz. 11.00 Przemsza Siewierz – Unia Rędziny 4:0

31.07. Warta Mstów - Victoria Częstochowa 1:8

31.07. Lotnik Kościelec – Orzeł Kiedrzyn 3:2

31.07. LKS Goczałkowice - Zdrój - MKS Myszków 0:0

31.07. Biała Gwiazda Krasice - Piast Przyrów 2:6

31.07. Sokół Olsztyn - Skalniak Kroczyce 1:3

31.07. Metal Rzeki Wielkie - Świt Borowno 4:5

01.08. Sparta Nowa Wieś – Płomień Makowiska 7:4

01.08. MKS II Myszków - GKS Koziegłowy 3:2

02.08. KS Panki - OKS Olesno 2:2

03.08. GKS Koziegłowy - MLKS Woźniki 2:8

03.08. Metal Rzeki Wielkie - Pogoń 1947 Kłomnice 4:5

03.08. Błękitni Libidza - Junior Szarlejka 16:2

04.08. Liswarta Krzepice - WKS Wieluń 0:2

04.08. Pogoń Kamyk - Grom Miedźno 1:0

04.08. Przemsza Siewierz - Victoria Częstochowa 1:2

04.08. Czarni Starcza - Unia Kalety 0:5

04.08. Stradom Częstochowa - Ajaks Czestochowa 4:1

04.05. Skra II Czestochowa - Zieloni Żarki 0:2

04.05. MKS II Myszków - Orzeł Kiedrzyn 3:7

05.08. Lot Konopiska - LKS Sieraków Śląski 10:1

06.08. Zieloni II Żarki - LKS Kamienica Polska 0:1

06.08. Lotnik Kościelec - Victoria Żytno 1:0

06.08. Warta Mstów - Piast Przyrów 2:2

06.08. Grom Cykarzew - Pogoń Kłomnice 0:10

06.08. Czarni Starcza - Jura Niegowa 4:3

07.08. Metal Rzeki Wielkie - Victoria Woźniki 10:4

07.08. Raków II Częstochowa – KS Olkusz 15:0

07.08. Stradom Częstochowa - Raków Częstochowa U - 17 0:4

07.08. Junior Szarlejka - Biała Gwiazda Krasice 4:2

07.08. Oksza Łobodno - Zawisza Pajęczno 3:0

07.08. Błękitni Libidza - Grom Miedźno 3:3

07.08. Piliczanka Pilica – Sparta Szczekociny 4:3

07.08. Znicz Kłobuck - Amator Golce 1:3

07.08. Pogoń Kamyk - Skra II Częstochowa 3:2

07.08. Raków Częstochowa CLJ U - 19 – Victoria Częstochowa 6:1

07.08. LKS Bełk – MKS Myszków 2:1

07.08. Liswarta Krzepice - Liswarta Popów 6:3

07.08. Olimpia Huta Stara - Kmicic Kruszyna 6:1

07.08. Sokół Olsztyn – Ostoja Żelisławice

07.08. Polonia Unia Widzów - Stradom Czestochowa A1

07.08. Płomień Częstochowa - Skra Częstochowa B1

08.08. Lot Konopiska - Orzeł Kiedrzyn 3:5

08.08. sparta Nowa Wieś - Piast Lubojna 3:1

08.08. KS Złoty Potok - MKS II Myszków 1:5

08.08. Skalniak Kroczyce - Centuria Chechło 7:5

08.08. GKS Koziegłowy - Warta Kamieńskie Młyny 3:8

08.08. Sparta II Szczekociny - Irządze - Skalniak Kroczyce 5:4

08.08. Orkan II Rzerzęczyce - Iskra Mokrzesz 1:7

09.08., godz. 19.00 Zieloni Żarki – Unia Rędziny 0:1

09.08. Sparta Lubliniec - KS Panki 0:0

10.08. Grom Miedźno - Victoria Częstochowa juniorzy 5:1

10.08. GKS Koziegłowy - Zieloni II Żarki

10.08. Amator Golce - Olimpia Huta Stara 5:6

10.08. Lotnik Kościelec - Pogoń Kłomnice 3:1

10.08 Kmicic Kruszyna - KS Złoty Potok 5:2

10.08. Sparta II Szczekociny - Irządze - Start Słupia Jędrzejowska 2:8

11.08. Metal Rzeki Wielkie - Piast Przyrów 0:7

12.08. Płomień Częstochowa - Pilica Koniecpol 3:2

12.08. LKS Kamienica Polska - Raków Częstochowa CLJ U - 15 3:2

13.08. Lelovia Lelów - Skalniak Kroczyce 3:7

13.08. sparta Nowa Wieś - Błękitni Libidza 0:2

14.08. Victoria Żytno - Płomień Lgota Mała 

14.08. Orlik Blachownia - Piast Przyrów 2:6

14.08. Lotnik Kościelec - Kmicic Kruszyna 8:0

14.08. Piast Lubojna - Iskra Mokrzesz 3:3

15.08 Junior Szarlejka - Sparta Nowa Wieś 2:1

17.08. Pogoń kamyk - Oksza Łobodno 2:1

17.08. Naprzód Ostrowy - Iskra Mokrzesz 4:3

17.08. Sokół Olsztyn - Ajaks Czestochowa 5:1

17.08 Junior Szarlejka - Orlik Blachownia 5:2

18.08. Piast Przyrów - Polonia Unia Widzów 5:2

21.08. Iskra Mokrzesz - Płomień Lgota Mała

 

 

grafika: www.dolfutbol.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [516]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

i po przerwie... - działamy

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
Grom Miedźno   Warta Mstów
2022-02-19, 16:00:00

Częstochowa, ul. Limanowskiego 83

Ostatnie spotkanie

Grom Miedźno 6:4 Płomień Lgota Mała
2021-11-06, 14:00:00
Miedźno, Stadion im. L. Bodziachowskiego ul. Szkolna 5
    relacja »
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Sparta Nowa Wieś 0:0 Ajaks Częstochowa
Kmicic Kruszyna 4:3 Naprzód Ostrowy
Płomień Czarny Las 1:3 Lotnik Kościelec
Grom Miedźno 1:0 Błękitni Libidza
Liswarta Popów 7:3 Metal Rzeki Wielkie
Oksza Łobodno 7:2 Grom Cykarzew

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

30plus

 

 

 

 

 

 

 

 

1%

 

Nie siedź w domu, przyjdź do Gromu

 

Kalendarium

23

01-2022

niedziela

24

01-2022

pon.

25

01-2022

wtorek

26

01-2022

środa

27

01-2022

czwartek

28

01-2022

piątek

29

01-2022

sobota

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 174, wczoraj: 793
ogółem: 4 004 082

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

1%

Korzystając z pomocy Fundacji Studenckiej "Młodzi - Młodym" zachęcamy Państwa do wsparcia finansowego naszego klubu poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz KS Grom w Miedźnie

Uzyskane w ten sposób środki pieniężne chcemy przeznaczyć na ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb naszej drużyny młodzieżowej.

Przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT w formularzu należy wpisać

 nr KRS 0000270261

Pod pozycją cel 1% wpisz : GROM MIEDŹNO 27

Serdecznie dziękujemy.